Toplu konut ve yüksek metrajlı projeleriniz için tıklayın...

Tarkett Acczent Excellence 70 Opal

özellikler

Acczent Excellence 70 Opal insan trafiği yoğun tüm ticari alanlar için geliştirilmiş kompakt, heterojen vinil bir zemin kaplamasıdır. TopClean™ PUR yüzey işlemi ile güçlendirilmiş 0,7 mm'lik saf PVC aşınma tabakası çukurlaşma ve aşınmaya, sürtünmeye, çiziklere ve lekelere karşı yüksek dayanıklılık kazandırır.
TopClean™ PUR yüzey işlemi ayrıca temizliği ve bakımı basitleştirmeye de yardımcı olur: Zemin kaplaması kullanım ömrü boyunca cila gerektirmez; su, enerji ve kimyasal deterjan ihtiyacını azaltır.
ÖZENLE SEÇİLMİŞ RENKLER VE TASARIMLAR
2 ve 4 m genişlikteki çeşitleriyle Opal, 4 gölgeli tonla kombinlenebilen 9 tek renk seçeneğiyle özenle seçilmiş bir koleksiyon sunar. Ayrıca seri, sıcak atmosferler oluşturmak için 4 ahşap tasarım da içerir.
DAHA GÜVENLİ VE DAHA İYİ HİJYEN İÇİN DAHA TEMİZ
Acczent Excellence 70 serisi daha güvenli, temiz ve hijyenik ortamlar için mikro organizmaların gelişimini engelleyecek şekilde bakteriyostatik ve fungustatik Sanitized® işlemi uygulanarak üretilmiştir.

Bunun yanı sıra Acczent Excellence 70'in VOC emisyonları, mevcut Avrupa standartlarının 10 kat altında olan 100 μg/m3 ile zemin kaplamaları sektöründeki en düşüklerden biridir.

 

  • > Yoğun insan trafiği olan alanlar için ideal / 0,7 mm PVC aşınma tabakası
  • > Kolay ve az masraflı bakım (TopClean PUR)
  • > Sanitized® işlemi sayesinde en uygun hijyen verimi
diğerleri..
SOSYAL AĞLAR
Bizi takip edin, haberiniz olsun.
E-BÜLTENYeniliklerden önce sizin haberiniz olsun